AraFiyat Al

Hakkımızda

Model Evden Eve Nakliyat 2000 yılında İstanbul da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bütün hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmayı hedeflemiştir. Her müşterimiz aynı değerlere sahiptir ve bizim için eşittir.

Taşıdığımız her ürünü aynı titizlikte ve hasarsız şekilde yeni adresine teslim edecek uzman ekip ile çalışmaktayız. Her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerine son derece kaliteli ve huzurlu bir hizmet vermeye çalışırız. Model Nakliyat; şehir içi ve şehirler arası nakliyat, Ofis Büro Nakliyatı, Banka Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Ambalajlama, Depolama ve Askılı Tekstil Taşımacılığı alanlarıda bu güne kadar hizmet vermiştir. Yıllardır süren müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamıza çıtamızı daha da yükselterek devam etmeyi hedefliyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Model Nakliyat olarak en önemli hedefimiz; en çok aranan nakliyat ve depolamam firması olmak ve tüm müşterilerimize problemsiz ve huzurlu bir taşınma deneyimi sağlamaktır. Bunu yaparken de en uygun fiyat politikasını uygulayabilmektir. Taşıdığımız her eşyanın sizin için ne kadar kıymetli olduğunu hissettirmek ve müşterilerimize kusursuz bir hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Uluslararası kalitede, yeni ve çelik kasalı, her yüke ve mesafeye uygun büyüklükte ki çeşitli araçlarımızla, uzun yıllar bu sektörde bizimle çalışan ve deneyimli personelimizle sizlere hizmet vermek vizyonumuzdur.